Z inicjatywy Akcji Katolickiej naszej Parafii w czwartek 6 stycznia bezpośrednio po Mszy świętej o godzinie 11.00  odbędzie się przemarsz Orszaku Trzech Króli, prosimy o założenie koron które będą wyłożone w nawach bocznych. Następnie wyjdziemy z procesją na ulice naszej miejscowości. Przemarsz będzie odbywał się ulicami: Plac 500-lecia, ulicą Jeziorną, Kętrzyńskiego i Mazurską. Prosimy o liczny udział oraz przygotowanie zewnętrzne poprzez przebranie się za postacie biblijne, aniołów, królów i pastuszków. Niech ten orszak lśni od blasku koron, gwiazd i innych symboli związanych z Bożym Narodzeniem i Świętem Trzech Króli. Można zabrać ze sobą instrumenty muzyczne w postaci: fujarek, bębenków, dzwonków, abyśmy z radością oddali cześć Bożemu Dzieciątku. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i dania świadectwa swojej wiary.