PROGRAM DNI KONGRESOWYCH PARAFII TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ W STARYCH JUCHACH

18 maja 2024 r. sobota – Stacja dziecięca w Studzienicznej.

W naszej parafii po Mszy św. do 18.30 wystawienie adoracji Najświętszego Sakramentu.

19 maja 2024 r. niedzielaUroczystość Zesłania Ducha Świętego. Modlitwy w intencjach ochrzczonych o większą wiarę w realną obecność Chrystusa pod postaciami chleba i wina.

Od 11.15 do 12.00 wystawienie adoracji Najświętszego Sakramentu.

20 maja 2024 r. poniedziałekUroczystość Matki Kościoła, Patronki Diecezji Ełckiej. Stacja z udziałem wszystkich wiernych wokół tematu Maryja Niewiasta Eucharystii.

Po Mszy św. do 18.30 wystawienie adoracji Najświętszego Sakramentu.

21 maja 2024 r. wtorek – Stacja Kongresowa z udziałem Małżeństw, Rodzin, chorych, cierpiących i potrzebujących w parafii wokół tematu „Rodzina żyjąca Eucharystią”, „Być dobrym jak chleb”.

Po Mszy św. do 18.30 wystawienie adoracji Najświętszego Sakramentu.

22 maja 2024 r. środa – Stacja Kongresowa z udziałem młodzieży w Giżycku.

23 maja 2024 r. czwartek – Stacja Kongresowa z udziałem kapłanów, osób Życia Konsekrowanego, młodzieży i wiernych wokół tematu „To czyńcie na Moją pamiątkę”. Dzień modlitwy za Kapłanów i szafarzy Eucharystii, Osoby Życia Konsekrowanego, Diakonów, Seminarzystów oraz o nowe powołania.

Po Mszy św. do 18.30 wystawienie adoracji Najświętszego Sakramentu.

24 maja 2024 r. piątek – Stacja Kongresowa z udziałem Ruchów, Wspólnot, Bractw, Stowarzyszeń kościelnych wokół tematu „Eucharystia to On w nas, a my w Nim”.

Po Mszy św. - od 12.00 - 19.00 wystawienie adoracji Najświętszego Sakramentu.

25 maja 2024 r. sobota – Stacja Kongresowa z udziałem dzieci „Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie”.

Po Mszy św. - od 12.00 - 19.00 wystawienie adoracji Najświętszego Sakramentu.

26 maja 2024 r. niedzielaUroczystość Trójcy Przenajświętszej. Stacja Kongresowa wokół tematu „Eucharystia buduje Kościół. Kościół żyje dzięki Eucharystii”. To dzień dziękczynienia za wspólnotę Kościoła parafialnego. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 9.00 - 12.00 . Piknik Rodzinny zakończony wspólnym ogniskiem.

27 maja 2024 r. poniedziałek – Stacja Kongresowa wokół tematu „Kto pożywa moje Ciało i Krew moją pije trwa we Mnie a Ja w nim”. Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju na świecie i w naszej Ojczyźnie po Mszy św. do godziny 18.30.

28 maja 2024 r. wtorek – Stacja Kongresowa w intencji przebłagania za grzechy przeciwko Eucharystii, w intencji nawrócenia grzeszników i zadośćuczynienia za ich grzechy

Kto spożywa moje Ciało i pije moją Krew, ma życie wieczne, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym”.

Po Mszy św. do 18.30 wystawienie adoracji Najświętszego Sakramentu.

29 maja 2024 r. środa – Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji młodzieży i maturzystów „A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata”.

Po Mszy św. do 18.30 wystawienie adoracji Najświętszego Sakramentu.

30 maja 2024 r. czwartek – Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Dzień dziękczynienia za Eucharystię i Szafarzy Eucharystii. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 11.15 do 12.00. Uroczysta procesja do czterech ołtarzy ulicami Starych Juch.